Zaproszenie na briefing prasowy

Szanowni Państwo,

 

Instytut Studiów Migracyjnych zaprasza na briefing prasowy prezentujący wyniki pierwszej ewaluacji projektów integracyjnych dla cudzoziemców w Polsce.

Poznaj odpowiedzi na pytania:

Jakie są oczekiwania imigrantów przybywających do Polski?

Czy działania prowadzone w Polsce do tej pory były skuteczne?

Briefing prasowy odbędzie się 30 września 2013 roku o godz. 09:30 w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 1/3/5, w sali 107 i poprzedzi konferencję prezentującą wnioski z ewaluacji działań realizowanych z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz identyfikacji potrzeb i problemów związanych z integracją imigrantów w Polsce.

W briefingu udział wezmą eksperci ds. integracji imigrantów w Polsce.

Więcej informacji:

Mirosław Węcławek Koordynator projektu

Fundacja Instytut Studiów Migracyjnych I ul.Jabłoni 15 I 44-105 Gliwice| telefon: 698 819 990 | fax: 32 232 00 62 | e-mail: weclawek@fism.pl I https://www.fism.pl

============================
Fundacja Instytut Studiów Migracyjnych realizuje projekt:           Monitor integracji.  Doskonalenie Metod i Narzędzi do Oceny Skuteczności Polityki Integracyjnej współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa.

 

 

...

gąsienice gumowe figurki